Wakacyjna impreza? Tylko w Mielnie

Wakacyjna impreza? Tylko w Mielnie

Są turyści, którzy jadą na wakacje, aby odpocząć od swoich codziennych obowiązków w pracy lub w domu. Są jednak i tacy, którzy wakacje traktują jak jedną wielką imprezę i z tego powodu na miejsce swoich wakacji wybierają miasta, w których będą mieć zagwarantowany łatwy dostęp do dyskotek, pubów i barów. Nic więc dziwnego, że często za swój cel obierają Mielno – na pierwszy rzut oka niepozorną, małą miejscowość, która jednak w okresie lata zamienia w prawdziwą nadmorską stolicę imprezową Polski. Nierzadko wyprzedzając pod tym względem nawet Gdańsk czy Sopot!

Najpierw nocleg, później zabawa

Nie ma jednak dobrej imprezy bez odpowiedniego przygotowania organizacyjnego. Nawet najlepsze dyskoteki i bary nie zapewnią nam bowiem noclegu, a choć alternatywą jest spanie pod gołym niebem na plaży to jednak problem pojawia się w chwili, gdy pogoda nie dopisuje. Dlatego zanim wybierzemy się na największą wakacyjną imprezę, trzeba koniecznie zatroszczyć się o przytulne noclegi w Mielnie – zarezerwować je, wpłacić zaliczkę i mieć pewność, że po przyjeździe na miejsce będziemy mieli gdzie spać. Nie musimy szaleć i od razu rezerwować noclegu w eleganckim pensjonacie czy hotelu i wydawać na to setek złotych. Możemy wybrać o wiele tańszą opcję w kwaterach prywatnych lub wieloosobowych domkach lotniskowych. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo pieniędzy, a i i tak sama jakość takich noclegów nie różni się znacząco od tych w pensjonatach albo w hotelach.

Nie tylko imprezy

Aby się dobrze bawić, niektórzy potrzebują paczki znajomych i przyjaciół, inni z kolei wolą imprezować samemu i poznawać nowe osoby. Niezależnie jednak od tego, jak i z kim lubimy się bawić, zawsze trzeba pamiętać o tym, że Mielno to nie tylko wielkie imprezy na plaży i w dyskotekach. Obszerna baza noclegowa miasteczka porównywalna jest również z bazą rozrywkową – wesołymi miasteczkami, salonami gier, torami quadów, kinami plażowymi czy pubami, barami i restauracjami, w których można nie tylko dobrze zjeść, ale zagrać w bilard, darty czy nawet w kręgle. Sama atmosfera Mielna jest typowo młodzieżowa i studencka, ponieważ to właśnie te grupy stanowią największy odsetek turystów. Rodziny z dziećmi czy osoby starsze są zdecydowanie rzadszymi bywalcami Mielna, wybierając raczej okoliczne mniejsze i bardziej ciche wioski: Unieście albo Łazy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>